Uw browser (Internet Explorer 11) is verouderd en wordt niet meer ondersteund. Hierdoor werkt deze website mogelijk niet juist. Installeer Google Chrome of update uw browser voor meer internetveiligheid en een beter weergave.

Zoeken
Lesaanbod

Schaamteloos

Terug naar overzicht
20 september 2021
Bekijk hier video’s waarin bekende influencers taboe-onderwerpen zoals de eerste zoen, porno kijken en soa’s bespreken. Ze delen met Marije Zuurveld hun eigen ervaring en geven de boodschap mee dat niemand zich hiervoor zou moeten schamen.

Uitgebreide beschrijving

Dance4Life maakt taboedoorbrekende video’s met bekende influencers waarin alles wordt besproken: seks, ongesteldheid, porno kijken etc. Het horen over seksuele ervaringen van bekende influencers helpt jongeren om zich niet te schamen om over deze onderwerpen te praten.

Waarom is deze campagne zo hard nodig?

Uit onderzoek van Rutgers blijkt dat het aantal jongeren dat met ouders of vrienden praat over seksualiteit in de afgelopen jaren is afgenomen. Terwijl het belangrijk is om je tijdens je puberteit comfortabel genoeg te voelen om te praten over seksualiteit en andere onzekerheden. Dit helpt bij het ontwikkelen van een fijn en gezond seksleven. Met ‘Schaamteloos’ laat Dance4Life jongeren zien, met de inzet van populaire idolen, dat het praten over seksualiteit niets is om je voor te schamen.

 

Link naar materialen

Seizoen 1

Aflevering 1 – Anouk Maas (@anoukmaasofficial)

Aflevering 2 – Ruben Fernhout (@rubenfernhout)

Aflevering 3 – Nicky Opheij (@nickyopheij)

Aflevering 4 – Cato van Ee (@catovanee)

Aflevering 5 – Barry Paf (@barrypaf)

Aflevering 6 – Sharon Doorson (@sharondoorson)

 

Seizoen 2

Aflevering 1 – Nina Warink (@ninawarink)
Aflevering 2 – Delany Lepelblad (@delanylb)
Aflevering 3 – Danique Hogguer (@daniquehogguer)
Afvlevering 4 – Kenzo Alvares (@kenzoalvares)
Aflevering 5 – Bonusaflevering

Doelgroep

12-18 jaar voor alle niveaus.

Onderdeel van

Dance4Life

Jaar

2021

Eigenaar

Dance4Life

Lesaanbod

Gerelateerd

Bekijk ook ons andere lesaanbod.